![](http://www.1535.syzefxis.gov.gr/wp-content/uploads/2024/02/taekwondo-27-2-636x469.jpg)
Συγχαρητήρια στους αθλητές και στις αθλήτριες του Α.Κ. Taekwondo Δήμου Ζηρου
Πολλά συγχαρητήρια στον Σύλλογο A. K Taekwondo Δήμου Ζηρου για τη συμμετοχή των αθλητών και αθλητριών του στο πρόσφατο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα TAE KWON DO ITF Εφήβων, Νεανίδων, Ανδρών Γυναικών, που έγινε στη Θεσσαλονίκη. Μάλιστα, η Όλγα Σιάρκου και ο Σταύρος Δημουλιάς κατέκτησαν τη 2η θέση στις κατηγορίες τους! Συνολικά συμμετείχαν 10 αθλητές και αθλήτριες και […]